18-06-2019r. 2 edycja konkursu "CZTERY ŁAPY"

Na czterech łapach – 2 edycja konkursu

W konkursie, wzięły udział:
– przedszkola z Sanoka (nr 2,3,4)
– szkoły podstawowe z: Bukowska, Sanoka ( nr 1,2,3,4,7,8,9)
– placówki z Sanoka: ODK „Gagatek”, ODK „Puchatek”, Młodzieżowy Dom Kultury, Pracownia Kreatywności oraz prace indywidualne – nie reprezentujący żadnej placówki. Łącznie napłynęło 164 prac.

Komisja w składzie:
1. Anna Michoń – Hus – inspektor OTOZ Animals
2. Aneta Rygliszyn – plastyk, instruktor ODK „Gagatek”
3. Małgorzata Biega – Węgrzyn – plastyk, instruktor MDK
4. Mateusz Kulikowski – plastyk, instruktor MDK
przyznała 38 równorzędnych wyróżnień następującym uczestnikom:

Przedszkolaki:

Samorządowe Przedszkole nr 2
Alan Motyka

Samorządowe Przedszkole nr 3
Karol Sander
Adam Kogut
Nikola Kłodowska
Patrycja Janik
Filip Futyma
Karolina Koss
Mikołaj Patała
Tobiasz Gudowski

Samorządowe Przedszkole nr 4
Zuzia Konieczny

Młodzieżowy Dom Kultury
Julia Owsiany

Juraj Urbańczyk

Gr. 6-7 lat

Pracownia Kreatywności
Dawid Knurek

ODK „Gagatek”
Katarzyna Dygoń
Marysia Ślązak

ODK „Puchatek”
Antoni Gajda

Gr. 8-9-10 lat

Szkoła Podstawowa nr 4

Julia Kuśnierz
Roksana Pastuszczak
Wiktor Sabat
Malwina Zapał

Szkoła Podstawowa nr 7
Maja Stasicka

Szkoła Podstawowa nr 8
Izabela Bastone
Julia Suchowiecka
Marlena Wielgosz

Szkoła Podstawowa nr 9
Maja Sowa

Kreatywnia
Laura Pietryka

Indywidualna
Anna Oleniacz

Gr. 11-12-13 lat

Szkoła Podstawowa nr 1
Maria Kalbarczyk

Szkoła Podstawowa nr 2
Emilia Markuc
Jakub Pietrzkiewicz

Szkoła Podstawowa w Bukowsku
Róża Łupieżowiec

ODK Gagatek
Wiktoria Sabramowicz

GR. 14-15-16 lat

indywidualne
Dominika Ogarek

Szkoła Podstawowa nr 1
Julia Bil
Milena Biernikiewicz
Nikoletta Kudroń
Maja Milczanowska

Szkoła Podstawowa nr 2
Kamila Kudła

Miejsca – gr. młodsza

I miejsce
Julia Wolf – ODK Gagatek

II miejsce
Hubert Kozioł exequo
Kaja Kaliniecka SP 1

III miejsce
Emilia Mróz – SP 8

Miejsca gr. starsza

I miejsce
Paulina Konik exequo
Martyna Kabala SP1

II miejsce
Dominika Kmietowicz exequo
Konrad Kogut
Wiktoria Płaziak SP1

III miejsce 
Katarzyna Sworst – ODK Gagatek

https://tygodniksanocki.pl/2019/06/18/na-czterech-lapach-2-edycja-konkursu/
Projeky i wykonanie: strony media.pl