23-03-2018r. FINAŁ - MALUCHY MALUJĄ

 23 marca 2018 odbył się finał 17 edycji konkursu plastycznego 'MALUCHY MALUJĄ!"

Wszystkim małym artystom oraz placówkom dziękujemy za udział. a wyróżnionym gratulujemy!

W konkursie, o temacie: „Bardzo lubię…”, wzięły udział:

- przedszkola z: Bliznego, Brzozowa (nr 1,2) , Bukowska, Haczowa, Haczowa z filią w Trześniowie, Humnisk (nr 2), Iwonicza,  Iwonicza Zdroju, Leska, Pakoszówki, Rymanowa Zdroju (Sióstr Miłosierdzia) Sanoka (filia nr1, nr 2,2A,3,4 ) Starej Wsi (Przedszkole Samorządowe)

- szkoły : z Czerteża, Dobrej, Grabownicy Starzeńskiej, Jaćmierza, Lubatowej, Łukowego, Niebieszczan, Nowosielec, Nowotańca, Poraża, Posady Górnej, Sanoka ( nr 2, 4,7,8,9) Zarszyna  

 - placówki z Sanoka: ODK „Gagatek”, ODK „Puchatek”, MDK, oraz prace indywidualne

nie reprezentujący żadnej placówki.  Łącznie napłynęło 501 prac. 

Komisja w składzie:

1. Anna Czerwińska– Barnuś - plastyk, instruktor  

2. Aneta Rygliszyn - plastyk, instruktor

3. Arkadiusz Andrejkow – artysta malarz

4. Mateusz Kulikowski – grafik, rysownik                                                             

po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać 59  równorzędnych wyróżnień następującym uczestnikom:

Indywidualne

Helena Winnicka

Henryk Winnicki

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Brzozowie

Martyna Florek

Gabriel Górniak

Helena Hałka

Grzegorz Hędrzak

Anna Malik

Julia Pietryka

Zofia Wolanin

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Brzozowie

Maja Gierlach

Lena Grządziel

Przedszkole Samorządowe w Bliznem

Sebastian Frydrych

Milena Gierlach

Przedszkole Samorządowe  w Bukowsku

Gabriel Chrząszcz

Aleksandra Czernecka

Tymoteusz Kowalik

Julia Kułak

Przedszkole Gminnew Iwoniczu

Patryk Czerwiński

Przedszkole Gminne w Iwoniczu Zdroju

Igor Duraj

Zofia Uliasz

Przedszkole Samorządowe w Lesku

Wiktor Usyk

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Humniskach

Amelia Czech

Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju

Patrycja Szot

Przedszkole Samorządowe w Haczowie z filią w Trześniowie

Igor Matusz

Tomasz Winiarski

Filia Przedszkola nr 1 w Sanoku

Cyprian Łukaszyk

Przedszkole nr 2 w Sanoku

Kaja Kubik

Michał Niemczyk

Anastazja Zych

Pola Zych

Filia Przedszkola  nr 2 w Sanoku

Amelia Bryt-Fil

Kaja Łuczka

Lena Kobiałka

Maria Warchałowska

Przedszkole Nr 4 w Sanoku

Bernard Gawroński

Klara Hryń

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Zuzanna Leśniak

Filip Kozak

Oliwier Rudiak

Osiedlowy Dom Kultury „Gagatek” w Sanoku

Jan Kępa

Martyna Niemiec

Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” w Sanoku

Dawid Gebus

Antoni Gajda

Amelia Pisarska

Maja Wilk

Filialna Szkoła w Czerteżu

Michał Skowroński

Szkoła Podstawowa w Dobrej

Filip Bąk

Szkoła Podstawowa w Grabownicy Starzeńskiej

Adrian Barbara

Dawid Bok

Konrad Pietranowicz

Szkoła Podstawowaw Posadzie Górnej

Maja Lorenc

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku

Piotr Orzechowski

Julita Pałys

Malwina Zapał

Szkoła Podstawowa nr 8 w Sanoku

Kornelia Domańska

Marlena Wielgosz

Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku

Julia Pacula

Kamila Roman

Maja Sowa

 

Pokonkursową wystawę pracobejrzeć można od poniedziałku do piątku, w dniach 23.03 – 13.04.2018r.

w godzinach 1200 -1900.

Projeky i wykonanie: strony media.pl