29-03-2019r. konkurs Maluchy Malują

29 marca odbył się finał 18 konkursu plastycznego "MALUCHY MALUJĄ".

Wszystkim dzieciom i ich opiekunom dziękujemy za udział. Gratulujemy zwycięzcom.

W konkursie, o temacie: „Las to magiczne miejsce”, wzięły udział:

- przedszkola z: Bliznego, Brzozowa (nr 1,2) , Bukowska, Haczowa, Haczowa z filią w Trześniowie, Humnisk (nr 2 i Niepubliczne), Iwonicza,  Iwonicza Zdroju, Leska, oddział przedszkolny przy SP w Porażu, Pakoszówki, Rymanowa Zdroju (Sióstr Miłosierdzia) Sanoka ( nr1, nr 2,2A,3,4 oraz Ochronka), Punkt Przedszkolny w Trepczy

- szkoły : z Beska, Jaćmierza, Łukowego, Niebieszczan, Nowosielec, Nowotańca, Orzechówki, Pakoszówki Poraża, Posady Górnej, Rzepedzi, Sanoka ( nr 2,3, 4,6,7,8,9), Trepczy, Zagórza, Zahutynia, Zarszyna  

 - placówki z Sanoka: ODK „Puchatek”,  oraz prace indywidualne

nie reprezentujący żadnej placówki.  Łącznie napłynęło 536 prac. 

Komisja ( plastycy ) w składzie:

1. Anna Czerwińska– Barnuś

2. Aneta Rygliszyn

3. Małgorzata Biega - Węgrzyn

4. Tomasz Mistak

5. Szymon Szczepkowski                                                       

po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać 63  równorzędne wyróżnienia następującym uczestnikom:

 

Indywidualne

Kinga Kędra

Aleksandra Gołąb

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Brzozowie

Julia Kruczek

Zuzanna Krzewicka

Julia Sobota

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Brzozowie

Laura Cwynar

Jakub Ryba

Maria Widziszewska

Przedszkole Samorządowe w Bliznem

Filip Preisner

Julia Pokrywka

Kornelia Wątróbska

Przedszkole Samorządowe  w Bukowsku

Antoni Rakoczy

Tomasz Orzech

Alicja Żytka

Przedszkole Gminne w Iwoniczu

Martyna Ziembicka

Szymon Żukowicz

Przedszkole Gminne w Iwoniczu Zdroju

Damien Decrette

Zofia Niemczyk

Nina Pelczar

Maja Pelczar

Wiktoria Rajchel

Nina Rygiel

Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju

Marta Śliwka

Antonina Troska

Przedszkole Samorządowe w Haczowie

Lena Langenfeld

Aleksandra Prajsnar

Przedszkole nr 1 w Sanoku

Piotr Klimowicz

Przedszkole nr 2 w Sanoku

Amelia Bryt – Fil

Milena Buczek

Anna Michta

Ada Więch

Przedszkole nr 3 w Sanoku

Nikola Kłodowska

Liliana Stadnik

Natalia Zioło

Przedszkole Nr 4 w Sanoku

Iga Ciępiel

Bianka Massey

Karol Zięba

Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” w Sanoku

Klara Chudy

Rozalia Czapor

Amelia Pisarska

Jakub Szychowski

Szkoła Podstawowa w Besku

Weronika Chanas

Szkoła Podstawowa w Jaćmierzu

Emilia Rakoczy

Szkoła Podstawowa w Łukowem

Dagmara Kucharska

Jan Kulig

Zespół Szkół w Orzechówce

Katarzyna Płonka

Szkoła Podstawowa w Pakoszówce

Adam Jasiński

Oliwia Węgrzyniak

Szkoła Podstawowa w Porażu (oddział przedszkolny)

Emilia Latusek

Szkoła Podstawowa w Rzepedzi

Lena Krasulak

Aleksandra Ziobroniewicz

Szkoła Podstawowa w Trepczy

Malwina Kornecka

Filip Fejdasz

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku

Klara Chryń

Jan Wojdyła

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku

Urszula Bakuta

Jan Korzeniowski

Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku

Kamil Wiśniewski

Szkoła Podstawowa w Zahutyniu

Klaudia Demkowska

Zuzanna Pelc

Szkoła Podstawowa w Zarszynie

Natalia Małek

Zofia Szaro

Jakub Wojtanowski

 

Pokokonkursowa wystawa prac czynna od poniedziałku do piątku, w dniach 29.03 – 26.04.2019r.

w godzinach 1200 -1900.

Projeky i wykonanie: strony media.pl