21-03-2013r. Finał konkursu plastycznego "Maluchy Malują"

22 marca odbył się finał 12 konkursu plastycznego "Maluchy Malują". Tym razem otrzymalismy 400 prac z przedszkoli ( z Bliznego, Brzozowa (Nr 1,2) , Bukowska , Haczowa, Humnisk (Nr 2) Iwonicza, Iwonicza Zdroju, Leska, Pakoszówki, Rymanowa Zdroju(Sióstr Miłosierdzia), Sanoka (Nr 1, 2,3,4 ) Starej Wsi (Przedszkole Samorządowe),

szkół ( z Beska, Czaszyna, Łukowego , Niebieszczan, Posady Górnej, Rzepedzi, Zahutynia, Zarszyna) oraz

placówkek  (Młodzieżowy Dom Kultury,  ODK „Gagatek”, „Puchatek”, Pracownia Plastyczna „Autosan” w Sanoku).

Po obejrzeniu wszystkich prac powołane jury  wskładzie:    

Anna Czerwińska – Barnuś, Katarzyna Długosz - Dusznik, Aneta Rygliszyn, Maciej Prajzler,

postanowiło przyznać 57 równożędnych wyróżnień:

Przedszkole w Bliznem 

Patryk Fic

Ola Jarosz

Zosia Masłyk

Wiktoria Szarek

 

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Brzozowie

Karolina Stemulak

Wiktor Szałajko

Przedszkole Samorządowe  Nr 2 w Brzozowie 

Anna Podkul

Franciszek Wątróbski

Przedszkole Samorządowe  w Bukowsku

Julia Hnat

Mikołaj Kowalik

Kacper Kunda

Szkoła Podstawowa w Czaszynie

Oliwia Stefanowska

Sara Szczudlik

Samorządowe Przedszkole w Haczowie

Hanna Rolniak

Adrian Tasz

Przedszkole Gminne w Iwoniczu

Szymon Jarosz

Przedszkole Gminne w Iwoniczu Zdroju

Miriam Jastrzębski

Wiktoria Jakieła      

Alicja  Krzysztof

Kamil Marek

Kacper Mikulec

Bartosz Such

Klara Trzeciak

 

Przedszkole Samorządowe w Lesku

Paulina Karkoszka

Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach

Szymon Gołda

 

Szkoła Podstawowa w Nowosielcach

Oliwia Szuba

 

Przedszkole Sióstr Miłosierdzia w Rymanowie Zdroju

Maja Barańska

 

Zespół Szkół w Rzepedzi

Sara Tarczałowicz

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Nina Majewska

Maciej Szczepański

Osiedlowy Dom Kultury „Gagatek” w Sanoku

Emilka Gnap

Julia Orlikiewicz

Ola Ropel

Dawid Wójcik

Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” w Sanoku

Weronika Bąk

Milena Bińczak

Milena Bonk

Paweł Klamut

Klaris Koczot

Karol Materna

Katarzyna Matyjasiak

Julia Mulak

Przedszkole Nr 1 w Sanoku

Urszula Sobolak

 

Przedszkole Nr 2  w Sanoku

Andżelika Adamiak

 

Filia Przedszkola nr 2 w Sanoku

Dawid Wolanin

Przedszkole Nr 3 w Sanoku

Joanna Kiczorowska

Marcel Puszkarski

Jaku Skubiński

Julia Stabryła

Krzysztof Stabryła

Przedszkole Nr 4 w Sanoku

Ksenia Rudy

 


Adam Zwolenik

Przedszkole Samorządowe w Starej Wsi

Radosław Wnęk

Dominika Wojnar

Szkoła Podstawowa w Zarszynie

Daria Buczek

Damian Trelewicz

Tobiasz Wanielista

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za udział w konkursie a nagrodzonym GRATULUJEMY.

Pokonkursową wystawę prac obejrzec można do 10 kwietnia od poniedziałku do piątku, w godzinach od 13.00

do 19.00

 

Projeky i wykonanie: strony media.pl