Zajęcia - Klub Seniora

KLUB SENIORA

Seniorzy coraz częściej organizują się i tworzą tętniące życiem Kluby Seniora. Członkowie  naszego klubu  doskonale się bawią poszerzając swoje zainteresowania pasje ,tworząc nowe więzy przyjażni. W ramach działalności klubu Seniorzy spotykają się dwa razy w miesiącu na spotkaniach podczas których możliwe jest niemal wszystko !

Nasz Klub Seniora organizuje  spotkania wigilijne, zabawy karnawalowe, wielkanocne biesiady ,ogniska oraz ciekawe wycieczki. Członkowie klubu uczestniczą także w życiu kulturalnym placówki , Najważniejsza jest jednak rodzinna atmosfera i możliwość zrobienia czegoś razem. Uczestnictwo we wspólnocie ofiaruje także poczucie jedności i przynależności do grupy, które jest bezcenne.

Spotkania dwa razy w miesiącu w PIERWSZĄ I TRZECIĄ SRODĘ  MIESIĄCA, o g. 15.00

5 września rozpoczęlismy nowy sezon 2018/2019 na którym goscilismy p. Piotra Pisulę. Saksofonistę, który zgrał piękne standardy, jak się okazało nie tylko do słuchania ale i do tańca... Mieliśmy dobry dancing.

Na wesoło ognisko, ale również na poważnie pokaz zdjęć z podróży po Izraelu: p. Grazyny Niedzielskiej i p. Mariana Kraczkowskiego

Nasz  Dzień Seniora. Występ specjalnie dla naszych seniorów w wykonaniu gagatkowej grupy Tańca Nowoczesnego, upominki, biesiada z tanem i spiewem. Było bardzo miło!

Projeky i wykonanie: strony media.pl