Zajęcia - Klub Seniora

KLUB SENIORA

Seniorzy coraz częściej organizują się i tworzą tętniące życiem Kluby Seniora. Członkowie  naszego klubu  doskonale się bawią poszerzając swoje zainteresowania pasje ,tworząc nowe więzy przyjażni. W ramach działalności klubu Seniorzy spotykają się dwa razy w miesiącu na spotkaniach podczas których możliwe jest niemal wszystko !

Nasz Klub Seniora organizuje  spotkania wigilijne, zabawy karnawalowe, wielkanocne biesiady ,ogniska oraz ciekawe wycieczki. Członkowie klubu uczestniczą także w życiu kulturalnym placówki , Najważniejsza jest jednak rodzinna atmosfera i możliwość zrobienia czegoś razem. Uczestnictwo we wspólnocie ofiaruje także poczucie jedności i przynależności do grupy, które jest bezcenne.

Spotkania dwa razy w miesiącu w PIERWSZĄ I TRZECIĄ SRODĘ  MIESIĄCA, o g. 15.00

Nasz Hawajski Dzień Seniora - 15 listopada 2017

21 lutego 2018r. gościlismy grupę teatralną prowadzoną przez p. Joannę Krawczyk z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesku oraz "Cool Baby" z Bezmiechowej.

Dzień Kobiet 2018- Specjalnie dla Pań wystąpili Panowie. Był taniec, śpiew i "artystyczne dyskutownie" o kobiecej naturze... a potem miła biesiada ze śpiewaniem

 

Projeky i wykonanie: strony media.pl